درباره ما

فروشگاه استوک استار توسط مجموعه ای از مغازه داران سنتی تامین کالا می شود و در زمینه موبایل و کامپیوتر و لپ تاپ فعالیت دارد. بیشتر کالا های استوک استار، دست دوم یا استوک هستند و همه کالا های نو شامل گارانتی و طبق قوانین کشوری فضای وب به فروش میرسند. همه کالاهای دست دوم گارانتی هفت روزه استوک استار را دارند. در صورتی که زمان گارانتی بیش از یک هفته باشد در مشخصات همان کالا قید شده است.

 بر آن شدیم تا خرید گجت های دست دوم و  استوک را برای مشتریانمان راحت تر کنیم. پس از سال ها حضور در بازار و کسب تجربیات فراوان سلیقه مشتریان را بخوبی می شناسیم.  ما بیش از یک دهه در زمینه گجت های نوین و بروز فعالیت داریم و همیشه علاقه مندیم که رضایت مشتریان را بدست بیاوریم، چرا که اعتماد مشتریان بزرگترین سرمایه ماست، اعتمادی که می تواند منافع بلند مدتمان را تامین کند.

شاید برای شما هم مثل خیلی از هموطنان سوال باشد که اساسا چرا باید گجت دست دوم خرید؟ اگر این سوال برای شما مطرح است و یا تصور می کنید این نوع خرید اشتباه است، توصیه می کنم مقاله "چرا کالای استوک؟" را بخوانید.

کارشناسان بخش فنی خیال مشتریان را بابت سلامت هر نوع کالای دست دوم که در این سایت به فروش میرسد آسوده کرده اند. برای اینکه مشتریان را از وضعیت ظاهری گجت ها آگاه کنیم استاندارد ویژه ای را تکوین کرده ایم. برای استاک استار افتخار بزرگی است که توجه و علاقه هموطنان گرامی را جلب کند و امیدواریم همه کسانی که ما را قابل اعتماد دیدند، کسب و کار ما را به دیگران معرفی کنند.

پیج اینستاگرام:

استوک استار

شماره تلفن مجموعه: 

02165158573